Ładowanie…

BUDUJEMY OGRODY ZIMOWE

Budowa Ogrodu Zimowego w Domu i na Tarasie z Dojazdem do klienta
Kontakt

Konstrukcja ogrodu zimowego

Konstrukcja ogrodu zimowego – Ogrody zimowe całoroczne: Kto nie marzy o bliskości natury przez cały rok, niezależnie od pogody? Umożliwiają nam to ogrody zimowe lub oranżerie przez 365 dni w roku. Ich różnorodność i potencjał z pewnością zaspokoi potrzeby użytkowników. Nadanie im unikalnego charakteru może być fascynującym projektem, który warto podjąć. Nasz wybór najlepszego miejsca na zimowy ogród nie może być przypadkowy. W przypadku jego wyboru należy wziąć pod uwagę, jak często można korzystać z energii słońca w ciągu roku. To bezpośrednio wiąże się z jego charakterem i gatunkami roślin, które w nim rosną.

Konstrukcja ogrodu zimowego - Serwis do Ogrodów
Konstrukcja ogrodu zimowego – Serwis do Ogrodów

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny, Bramy, Drzwi, Naprawy SprzętówWarszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny oraz serwisantWarszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108

Wykorzystajmy profile aluminiowe izolowane termicznie do budowy ogrodów zimowych. Projektuj ukryte rynny w słupach pionowych, aby odprowadzić wodę deszczową. Można ją gromadzić do celów, takich jak podlewanie ogrodów. W celu zapobiegania uszkodzeniom i nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń w dachu stosujemy szybę bezpieczną hartowaną od zewnątrz oraz szybę laminowaną bezpieczną od wewnątrz. Warto pamiętać, że bezpieczeństwo nie zna kosztów. Naszym standardem są szyby Sun Guar, które kontrolują nasłonecznienie. Dobieramy szklenia ścian według potrzeb ogrodu.

Nie możemy zapomnieć o oknach i drzwiach podczas projektowania ogrodu zimowego. Ich zadaniem jest nie tylko umożliwienie komunikacji, ale także umożliwienie swobodnego przewietrzenia pomieszczenia. Otwieranie klasycznych drzwi wymaga dodatkowej przestrzeni w ogrodzie zimowym. Niezależnie od tego, co się przy nich ustawi, stosując drzwi przesuwne lub harmonijkowe zapewniamy swobodne przejście. Możliwe jest zaprojektowanie okien rozwierno uchylnych na ścianach bocznych. Kolory ślusarki aluminiowej można dopasować do stylu i charakteru każdego budynku dzięki bogatej gamie kolorów RAL.

Moda na ogrody zimowe staje się coraz bardziej popularna. Widzimy to zarówno w przypadku nowo budowanych domów, jak i tych, w których taras można zaadaptować do zabudowy w celu postawienia zabudowy.

Konstrukcja ogrodu zimowego

Konstrukcja ogrodu zimowego wymaga zawsze spełnienia następujących warunków:

odpowiednia wytrzymałość nośna, izolacja pozioma, która zapewnia szczelność górnej części ogrodu zimowego, oraz izolacja termiczna, która chroni fundament przed przemarzaniem i pękaniem.
Konstrukcja wykonana z aluminium i szkła musi być również dobrze zamocowana do ścian istniejącego budynku. Wiatr i śnieg mogą łatwo uszkodzić konstrukcję, pękając szyby lub powodując mechaniczne uszkodzenia ogrodu zimowego. Z tego powodu profili należy mocować bezpośrednio do ściany, a nie do warstwy ocieplenia.

Ogród letni, czyli całkowicie zamknięty taras, tworzy miejsce, w którym można cieszyć się promieniami słonecznymi od wiosny do późnej jesieni.
Zastosowanie całkowicie otwieranych elementów szklanych w elementach pionowych konstrukcji pozwala nam być jak najbliżej przyrody.
Ogrody letnie, które oferują pomieszczenie do użytkowania przez cały rok, są doskonałą alternatywą dla tradycyjnej oranżerii domowej.

Tarassendach to zadaszenie, które jest patio. Rozsądna inwestycja, ale przede wszystkim długoterminowa. W rezultacie podczas planowania należy wziąć pod uwagę wiele problemów. Zaczynając od wyboru odpowiedniego pokrycia tarasu, który dach patio jest najlepszy: sezonowy czy całoroczny?

Tarassendach daje nieograniczone możliwości jeszcze większego wykorzystania patio w domu. Chroni przed wiatrem i deszczem. Meble ogrodowe są odporne na warunki atmosferyczne, a sezon na zewnątrz może trwać o wiele tygodni. Przede wszystkim należy wybrać odpowiedni model zadaszenia patio, jeśli chcesz skorzystać z wielu zalet.

Konstrukcja ogrodu zimowego – Serwis do Ogrodów

Wykonane z aluminium zabudowy zamknięte lub otwarte Aluminiowy dach tarasowy ze szklanym zadaszeniem i podkonstrukcją jest nadal najpopularniejszym rozwiązaniem. Aluminium wygląda nowocześnie, jest szczególnie łatwe w pielęgnacji, jest trwałe i jest idealne do użytku na zewnątrz. Pokrycie tarasu szkłem bezpiecznym (VSG) zapewnia przewiewny i jasny klimat.

Ponadto oferujemy pomoc i projekt dla tych, którzy wolą zamknąć patio. Klienci najczęściej oczekują drzwi przesuwnych i ścian szklanych.

Dla letniego ogrodu zaprojektowaliśmy nieizolowane profile aluminiowe, a na dachu zaprojektowaliśmy szybę hartowaną o regulacji nasłonecznienia.
W przypadku ścian bocznych mamy do wyboru drzwi przesuwne, otwierane i okna.

Zastosowane profile aluminiowe w ogrodach letnich nie są izolowane. W ścianach stosujemy laminowane szyby. Za pomocą szkła zespolonego możemy przedłużyć czas korzystania z ogrodu o kilka tygodni lub nawet miesięcy w ciągu roku.

Konstrukcja ogrodu zimowego – Warszawa, Monter i Serwis z Dojazdem do klienta. Nasza firma ogarnie dla Państwa wszystko.

Ogród letni to idealny wybór, jeśli chcesz mieć dodatkową przestrzeń do relaksu w swoim domu. Ogród letni może pełnić różne funkcje w zależności od rozwiązań, które zostały zastosowane. W upalne dni drzwi przesuwne będą atrakcyjnym rozwiązaniem. Osłona ogrodu ścianami stałymi pozytywnie wpłynie na temperaturę wewnątrz. Rozwiązanie dostosowane do Twoich możliwości zostanie stworzone przez doświadczony zespół. Każda konstrukcja na Twoim tarasie zostanie zamontowana przez doświadczonych montażystów szybko i sprawnie. Wszystkie komponenty systemu posiadają długoterminową gwarancję.

Nawiasem mówiąc, nasi specjaliści udzielą osobistej porady każdemu, kto zdecyduje się na naszą budowę. W celu zaproponowania najbardziej odpowiedniego modelu dla każdego państwa konsultant osobisty ocenia warunki konstrukcyjne na miejscu. Następnie każde zadaszenie tarasowe jest wykonane i instalowane w naszej firmie przez naszych wykwalifikowanych montażystów na podstawie indywidualnych pomiarów.

multigenerational family in warm clothes enjoying celebration dinner together outdoors
Konstrukcja ogrodu zimowego – Serwis do Ogrodów

2 thoughts on “Konstrukcja ogrodu zimowego

Dodaj komentarz

Zadzwoń!